Koty do adopcji

Misia

Wiek: 
ok 6 miesięcy
Płeć: 
Kotka
Wzrost: 
Drobna
Uwagi: 
Misia to prawdziwy miziak. Jest kochliwa i pozwala brać się na ręce. Misia pomimo złowieszczego spojrzenia :P jest jak do rany przyłóż. To tylko 3 powieczka dodaje jej mistycyzmu i magii w oku :) Jest kuwetkową, grzeczną ale też ciekawską kotką. Drobna i niewiekich rozmiarów, zdrowa. Bez problemu można ją wziąć na ręce.

Perski książe

Wiek: 
ok 10 miesięcy
Płeć: 
Kocurek
Wzrost: 
Średni
Uwagi: 
Perski książe ma piękne duuuuże oczy :) Raczej spokojny, cichy, nie wadzi nikomu. Z innymi kotami dogaduje się bez większych problemów. Zdrowy, zaszczepiony, kuwetkowy.

Rita

Wiek: 
4-5 lat
Płeć: 
Kotka
Wzrost: 
Duża
Uwagi: 
Rita to biało buro ruda trikolorka. Niestety jej właściciel nie mógł się nią zająć ze względu na stan zdrowia. Jest więc kotem domowym, który zna zasady współmieszkania z człowiekiem :) Lubi przyjść i pogłaskać się, po miziać. Widać, że tęskni za swoim własnym człowiekiem. Gdy widzi człowieka donośnie miauczy aby zainteresować go swoją osóbką (prezentujemy to na 3cim zdjęciu:)) Zdrowa, zaszczepiona.

Maja

Wiek: 
ok. 1 roku
Płeć: 
Kotka
Wzrost: 
Drobna
Uwagi: 
Maja to cicha i raczej spokojna i wychofana koteczka. Woli na spokojnie zapoznawać się z człowiekiem. Obwąchać i sprawdzić kto to :) Raczej nie powinna być kotem bardzo absorbującym. Podjerzewamy, że kocyk i własna miseczka wystarczą jej do szczęścia. Maja od czasu do czasu przyjdzie się także przytulić do nas. Zdrowa, zaszczepiona, kuwetkowa.

Strony